Гол на бивша звезда от "А" група повали Македония преди мача с "лъвовете" (видео)

Словения победи с 1:0 Македония в контрола, играна в Копер. Единствения гол в мача отбеляза бившият нападател на Лудогорец Роман Безяк. Нападателят се разписа в 58-ата минута, като за него това бе първо попадение с екипа на националния отбор. През второто полувреме Безяк беше сменен от друг играч, подвизавал се в България - Миливое Новакович.

Словенците доминираха в двубоя и се поздравиха със заслужен успех. Селекционерът Сречко Катанец пусна петима дебютанти, сред които и съотборникът на Ивайло Чочев в Палермо Аляж Струна.

Следващата проверка на Словения е срещу Северна Ирландия. Македонците пък посрещат в Скопие нашия национален отбор.

СЛОВЕНИЯ - МАКЕДОНИЯ 1:0
1:0 Безяк (58)