Спартак (Плевен) победи Локомотив (София) в контрола (видео+галерия)

Отборът на Спартак (Плевен) постигна победа с 3:1 като гост на Локомотив (София) в контрола играна на стадиона в квартал Надежда. Първото попадение дойде в още в първата минута, когато Калоян Ангелов се разписа с красив изстрел от дистанция. Малко по-късно бившият футболист на "железничарите" Даниел Васев изравни за плевенчани. В 33-ата минута резервата на Спартак Антонов направи резултата 2:1, а в последните секунди на първата част Марио Димитров вкара трети гол във вратата на "железничарите".

Още в 45-ата секунда капитанът на Локомотив Калоян Ангелов разстреля стража на Спартак. В 6-ата минута Даниел Васев направи резултата 1:1. Резервата в състава на Роберт Петров - Антонов се разписа в 33-ата минута и направи резултата 2:1.

Малко преди края на първата част отново Ангелов създаде опасност пред вратата на Спартак, но стражът на тима се справи отлично и запази мрежата си суха. Секунди преди края на първото полувреме Марио Димитров се разписа за плевенчани. През второто полувреме не се случи почти нищо интересно пред двете врати и резултатът се запази 3:1 за 13-ия в "Б" група.Локомотив (София) - Спартак (Плевен) 1:3
Снимки: Емона Цончева, Sportal.bg