Неочакван провал за тима на Жоро Миланов (видео)

Грасхопър допусна грешна стъпка в битката за второто място в швейцарското първенство. Отборът на Георги Миланов, който е контузен, отстъпи у дома на слабака Лугано с 0:1 и вече изостава с 4 точки от Йънг Бойс. Антонини Кулина отбеляза единственото попадение в двубоя в 75-ата минута, а въпреки наличието в състава си на опитни футболисти като Ким Калстрьом и Филип Сендерос, "скакалците" не успяха да изравнят.

В друг мач вчера шампионът Базел надви с 1:0 като гост Сион и има комфортен аванс от 14 точки пред Йънг Бойс. Гола за Базел отбеляза Емилио Делгадо от дузпа в 69-ата минута.