Рангелов влезе като резерва и получи картон при равенство на Коняспор

Нападателят Димитър Рангелов влезе като резерва при равенството 1:1 на Коняспор у дома срещу Истанбул Башакшехир в двубой от 26-ия кръг на турското първенство. Българският национал се появи на терена в 64-ата минута, заменяйки Абду Траоре. Рангелов получи жълт картон в 79-ата минута на срещата. Домакините поведоха в резултата в шестата минута чрез Волкан Финдикли, но Истанбул изравни минута преди края на редовното време чрез Сокол Чъкалешъ. Коняспор заема третото място във временното класиране с актив от 47 точки, докато Истанбул е на четвъртата позиция с шест точки по-малко от днешния си противник.