Автогол матира Леванте на "Риасор"

Депортиво (Ла Коруня) направи голяма крачка към оцеляването си в испанския елит, след като победи с 2:1 Леванте на "Риасор" в двубой от 30-ия кръг на Примера. Домакините могат да благодарят на футболиста на гостите Диего Мариньо, който си наниза автогол пет минути преди края на редовното време.

Иначе резултатът беше открит от домакините в 43-ата минута чрез Луис Алберто. Пет минути след подновяването на играта Джузепе Роси изравни. Двубоят вървеше към равенство, когато Мариньо сгреши и донесе победата за домакините, които нямаха спечелен мач от три месеца насам.