Лудогорец II с втора поредна победа

Лудогорец II постигна втора поредна победа в първенството на "Б" група. Седмица след като надделяха над Спартак (Пл), момчетата на Галин Иванов и Тодор Живондов удариха с 1:0 като гост Септември (Симитли).

Единственото попадение бе дело на Янаки Смирнов. Той се разписа от дузпа в 69-ата минута. Лудогорец II имаше превъзходство през всичките 90 минути, но не успя да стигне до втори гол. Двата тима завършиха двубоя с по 10 човека. След спречкване между футболистите през второто полувреме червени картони получиха Анатоли Лулейски от Септември и Преслав Ивелинов Петров.