Казахстанец спаси Левски срещу ЦСКА при 19-годишните

ЦСКА и Левски завършиха 2:2 в дербито от 20-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 година. Мачът се игра на един от терените на комплекс "Царско село". "Червените" доминираха и на два пъти повеждаха в резултата. Възпитаниците на Методи Деянов създадоха повече положения за гол, но не успяха да узаконят превъзходството си.

ЦСКА U19 - Левски U19

Иван Ангушев откри резултата в полза на ЦСКА в осмата минута, но малко по-късно Божидар Божилов изравни за Левски. Едуард Атанасов отново даде преднина на "червените" от пряк свободен удар в края на първата част, но преминалият наскоро в школата на Левски играч от Казахстан Мидат Галбаев донесе равенството за "сините" с изравнителен гол в 70-а минута.