Без Божинов Партизан стига до успех в Ниш

Валери Божинов остана на резервната скамейка при победата на Партизан с 1:0 като гост на Раднички в Ниш. Друият българин в състава на "гробарите" Иван Бандаловски игра цял мач. Партизан не стигна лесно до успеха срещу директния конкурент за по-предни места в класирането.

Голът падна едва в 60-ата минута, като негов автор стана неостаряващият капитан Саша Илич. Огромна заслуга за успеха има и вратарят Боян Шаранов, който заключи вратата си и не допусна гол. Така Партизан измести Раднички от четвъртото място в красирането като събра 39 точки. Тимът от Ниш върви пети с една по-малко. В следващия кръг Партизан приема Вождовац, а Раднички гостува на Спартак.