Розова долина с ценна победа в Карнобат

Футболистите на Розова долина извоюваха ценна победа в Карнобат, като победиха с 1:2 домакините от местния едноименен тим. Срещата бе от 20-ти кръг и имаше особено значение за казанлъчани, защото евентуална загуба би ги лишила от борба за второто място във „В“ Югоизточна група.

Първото полувреме завърши без гол, а през втората част зрителите изпълнили стадиона в Карнобат видяха три попадения.

Домакините откриха резултата от дузпа в 55-та минута, но Николай Стоичков с гол 2 минути по-късно изравни. Победният гол бе дело на Емил Рачев, след подаване на  Кристиан Петров, който оформи крайното 1:2 в 63-та минута.