Стойчо Стоев с 50-минутен разбор след издънката с Монтана

Отборът на Левски проведе възстановителна тренировка на стадион "Георги Аспарухов" след снощното домакинско равенството 0:0 за първенство срещу последния в класирането Монтана. Старши треньорът Стойчо Стоев направи 50-минутен разбор на разочароващия двубоя от вчера, след което всички играчи излязоха на един от помощните терени на "Герена" за бегови упражнения. Последва 20 минути тичане за основната група, която игра в мача, а останалите състезатели проведоха пълноценна тренировка.

На облекчен режим се подготвяше Джъстин Менголо, а във фитнеса работеше възстановяващият се от травма Деян Иванов. Утре левскарите тренират от 14:30 часа, като заниманието е изцяло закрито. Софиянци гостуват на Локомотив в Пловдив в събота в 24-ия кръг на "А" група.