Кьолн си тръгна с точка от Инголщат (видео)

Отборът на Кьолн се добра до равенство 1:1 в гостуването си на Инголщат 04 от 24-ия кръг на Бундеслигата. "Козлите" първи допуснаха гол в своята врата, но успяха да стигнат до равенството. Домакините пък могат много да съжаляват, че не взеха победата, тъй като пропуснаха твърде много положения в хода на мача.

Лукас Хинтерзеер даде преднина на Инголщат в 36-ата минута, когато засече отблизо центриране на Дани да Коща за 1:0. След това домакините се скъсаха да пропускат положения пред вратата на съперника и в крайна сметка бяха наказани за това. В 71-ата минута Антони Модест възстанови равенството в мача и донесе точката на своя тим.

След този двубой двата тима остават залепени в средата на таблицата, като Инголщат заема 9-ата позиция с 31 точки, а Кьолн е едно място по-надолу на 10-ото място с 30 точки.