Гранада изненада Депор

Отборът на Гранада надигра с 1:0 Депортиво Ла Коруня в среща от 26-ия кръг на Примера, играна на "Риасор". Юсеф Ел Араби реализира от дузпа в 24-ата минута. Въпреки успеха андалуският тим остава в зоната на изпадащите.

Лукас Васкес пропусна първото добро положение в 19-ата минута след асистенция с петичка на Луис Алберто. В 22-ата Хуанфран спъна Адалберто Пеняранда. Юсеф Ел Араби отбеляза от дузпа. До края на полувремето андалуският тим пропусна няколко положения на контраатака.

В 58-ата Пеняранда прибърза с удар и не уцели вратата. В 67-ата Херман Лукс изби с крак след изстрел от малък ъгъл на Рубен Рочина. В 93-ата вратарят на галисците получи директен червен картон за нарушение извън наказателното поле.

Снимка: "Марка"