Розова долина (Казанлък) разгроми ФК Свиленград

Розова долина (Казанлък) записа разгромен успех с 4:0 над тима на ФК Свиленград в среща от 19-ия на Югоизточната "В" група. Домакините бяха по-дейния отбор на терена, а от лагера на “розите” посветиха успеха на своя съотборник Мартин Петров, който се бори със здравословни проблеми.

Домакините владееха инициативата на терена през по-голямата част от времето, като свиленградчани се опитаха да противодействат в началото на двубоя. Пламен Колев откри резултата в 17-ата минута, а само три по-късно Атанас Апостолов удвои. До края на полувремето домакините имаха още няколко възможности за попадение, но ново попадение не падна.

През втората част ситуацията на терена не се промени. Кристиян Петров се разписа за 3:0, а Пламен Колев с втория си гол в двубоя доведе резултата до 4:0. Малко след това попадение от лагера на Розова долина имаха претенции за дузпа след падане в наказателното поле на Кристиян Петров. В 74-ата минута ветеранът в редиците на домакините Милен Христов бе заменен от младия Диян Димов, а напускането на терена от страна на опитния защитник бе възнаградено с бурни аплодисменти от публиката. До края на срещата ново попадение не падна и срещата приключи с убедителен успех в полза на домакините – 4:0.

Розова долина (Казанлък): Цветан Тодоров, Николай Цонков, Милен Христов (74 – Диян Димов), Петко Георгиев, Димитър Вакавлиев (Боян Нейчев), Иван Цанков, Атанас Апостолов (45 – Кристиян Петров), Владислав Калайджиев, Пламен Колев, Емил Рачев, Николай Стоичков

ФК Свиленград: Милен Вангелов, Даниел Добриков, Тодор Тодоров, Анастас Попов, Стоян Костадинов, Димитър Димитров, Христо Зотев, Сава Савов, Мартин Гоцевски, Иван Ангелов, Костадин Желев (Марко Марков, Георги Бойчев, Йордан Лозанов)

Снимка: kazanlak.com
Източник: zona90.com