Крачунов дебютира за Сейнт Джонсън

Бившият защитник на ЦСКА, Локомотив Пловдив и Славия Пламен Крачунов дебютира за елитния шотландски Сейнт Джонстън при загубата с 0:2 като гост на Партик Тисъл в отложена среща от 20-ия кръг на местната Висша лига.

Крачунов се появи на терена в 66-ата минута на мястото на дясното крило Крис Милър при резултат 0:0, а домакините стигнаха до успеха с попадения на резервите Крис Дуулън в 72-ата минута и на Дейвид Амуу три минути преди края.

Сейнт Джонстън е пети в класирането с 35 точки, въпреки че има само една победа в поскледните си девет мача от шампионата.