Вход / Регистрирай се

Намериха зала за жребия за Купата на България

Намериха зала за жребия за Купата на България

Намери се зала за теглене на жребия за полуфиналите за Купата на България. Церемонията ще се състои във вторник, 16 февруари, от 11:00 часа в залата на хотел "Витоша". 

Този жребий беше изместен с цели два месеца. Първоначално трябваше да се изтегли на 16 декември миналата година на същото място. Но беше отложен за неопределена дата с обяснението, че "не може да се намери зала за това". 

До този етап от турнира стигнаха отборите на Берое, Монтана, Литекс и ЦСКА. Мачовете ще бъдат на 6 и 27 април.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички