Михайлович скастри Балотели след победата над Дженоа

Треньорът на Милан Синиша Михайлович бе бесен на нападателя Марио Балотели след края на мача с Дженоа (2:1). "Росонерите" водеха с 2:0, но получиха гол в добавеното време на мача, дело на Алесио Черчи, а малко преди края се стигна до напрежение пред вратата на Донарума и "грифоните" бяха на косъм от изравняване на резултата. Сръбският наставник бе видимо ядосан на влезлия като смяна Марио Балотели, който в заключителните минути не си даваше много зор да помага на отбраната на своя тим. Треньорът дори изтича на терена, за да се скара на Бало.

"Трябваше да победим и го направихме. Показахме добра игра без много рискове. Трябваше да вкараме трети гол, за да не треперим в края. Това донякъде е и моя грешка, но тези, които не се раздават за отбора до 94-ата минута, повече няма да стъпят на терена. Не става въпрос само за Балотели, а това се отнася за още няколко играчи. Те знаят за кого говоря. Какво още имаме да подобряваме? Доста неща. Хубавото е, че вече Балотели и Менес са здрави и така ще имаме повече варианти в атака и ще е по-трудно на съперниците ни. Рикардо Монтоливо ни дава баланс, а Кейсуке Хонда също се представи добре. В миналото те бяха освирквани от феновете, но с борбеност и дух успяха да променят мнението на тифозите. Целта ни е да се преборим за място в Шампионската лига и е хубаво, че поставихме под напрежение съперниците ни", смята Михайлович.