Бодуров игра за Мидтиланд в контролата преди Ман Юнайтед

Българският защитник Николай Бодуров игра едно полувреме в контролата на Мидтиланд (правилното произношение е Мидюланд) срещу Хорсенс, завършила 4:2. Според медиите, старши треньорът Йесе Торуп е пуснал преди почивката футболистите, които ще започнат мача с Манчестър Юнайтед в турнира Лига Европа.

Бодуров дори и на тренировки си партнира с Киан Хансен в центъра на отбраната, което дава основания да се смята, че именно те ще трябва да спират Уейн Рууни и колегите му от атаката на Червените дяволи. В 21-ата минута нигериецът Пол Онуачу откри резултата за Мидтиланд, а до края на частта резуртатът стана 2:0. Гостите намалиха на 1:3, а след това вкараха и за 2:4.

"Доволен съм. Ние винаги искаме да победим, но днес изглеждахме много добре и в атака, и в защита, изказа задоволството си треньорът Торуп. Българският национал пък се адаптира все по-добре в отбора, най-вече заради много доброто му владеене на английски език, отбелязва вестник "Берлингске Тиденде". След като го похвалили за добрия му английски, роденият в Благоевград здравеняк изненадал още повече, след като казал, че е амбициран да проговори и датски език.