Лудогорец спечели и втората си контрола за деня - 15-годишен игра за "орлите"

Лудогорец постигна победа и във втората си контрола в събота. Шампионите победиха с 2:0 Добруджа. По-рано през деня друг състав на "зелените" надделя със същия резултат над Етър.

Браян Ангуло откри резултата в 26-ата минута на двубоя, като до почивката отново той, Вандерсон и Андрей Препелица пропуснаха да отбележат втори гол.

Той стана факт през втората част. Десет минути преди последния съдийски сигнал именно Препелица се разписа за 2:0. Преди това и Лукас Саша можеше да отбележи, но шутът му срещна гредата.

Треньорът Георги Дерменджиев пусна в игра 18-годишния вратар Даниел Наумов, който влезе на мястото на Владислав Стоянов. В игра се появи и 15-годишният Николай Томов.

ЛУДОГОРЕЦ - ДОБРУДЖА 2:0