Лудогорец взе солидна преднина и обезсмисли реванша с Хебър - на живо от Разград след 4:0

Байер (Л) с обрат срещу Дармщат (видео)

Отборът на Байер (Леверкузен) направи обрат при гостуването си на Дармщат 98 и спечели с 2:1 мача между двата тима от 21-ия кръг на германската Първа Бундеслига. Сандро Вагнер изведе домакините напред в резултата в 28-ата минута, но "аспирините" изравниха в 62-ата след автогол на Айтач Сулу. Трите точки за Байер 04 донесе Юлиан Брант с попадение в 77-ата минута.

Байер вече има 4 победи в последните си 6 мача и в момента заема трето място в класирането с 35 точки, на 13 зад втория Борусия (Дортмунд) и на 18 зад лидера Байерн (Мюнхен), който все още не е изиграл мача си от кръга. Дармщат е 12-и с 24 точки.