Кристъл Палас си тръгна с точка от Уелс

Кристъл Палас сложи край на серията си от пет поредни загуби в първенството. Тимът на Алън Пардю стигна до точка при гостуването си на Суонзи след 1:1. За пореден път Сигурдсон демонстрира блестящите си умения от преки свободни удари, откривайки резултата в 13-ата минута. Малко след почивката Скот Дан изравни от близко разстояние след ъглов удар.

Двубоят ще се започни с двамата нови нападатели, които за първи път бяха титуляри за двата клуба - Алберто Палоски за Суонзи и Емануел Адебайор за Палас. Първото значимо действия на Адебайор бе да избута Сигурдсон, което доведе до пряк свободен удар, от който исландецът откри резултата. Това бе негов пети гол в последните шест мача.

След почивката положения имаше и пред двете врати. Ашли Уилямс на два пъти бе близо до гола на два пъти, а Хирам Боатенг пропусна за гостите. Сигурдсон пък бе близо до второ попадение от фаул.