Антонио Вутов игра като титуляр при победа на Козенца

Българският халф Антонио Вутов игра като титуляр при победата на Козенца с 2:0 като гост над Мартина Франка в мач от 19-ия кръг на италианската футболна трета дивизия. Трите точки оставиха Козенца на петото място при равенство с четвъртия Лече.

Антонио Вутов остана на терена за целия мач, като направи пропуск в 25-ата минута, стреляйки над вратата на домакините от удобна позиция. Грешката на българина беше поправена в 43-та минута от Джовани Каваларо, който вкара за 1:0, а още в първите секунди на втората част Андреа Аригини оформи крайния резултат.

Козенца и Мартина Франка завършиха мача с по десет души на терена, след като главният съдия показа директни червени картони на двама играчи още през първото полувреме.