Третодивизионен тим вкара четири гола на Септември (Симитли)

Във втория си контролен мач по време на лагер-сбора в Сандански отборът на Кариана се срещна с втородивизионния Септември Симитли. На терена с изкуствена настилка футболистите на Кариана стояха далеч по-добре и съвсем заслужено се поздравиха с убедителния резултат 4:1.

Първи имаха шанс за отбелязване на гол футболистите от Симитли. В 12-та минута те получиха право за изпълнение на дузпа. Андон Гущеров нанесе директен шут, но вратаря Петър Красимиров изби кълбото и не допусна попадение във вратата си.

Две минути по-късно Йордан Тодоров от Кариана изпълни ъглов удар от дясно, вратаря на Септември изби кълбото и в добавката Тони Валентинов бе точен за 1:0. През втората част на срещата мачът стана още по-динамичен и интересен. В 53-та минута Кирил Георгиев навърза двама от Кариана и от близо насочи топката в мрежата за 1:1. В 61-ва минута Бисер Ефремов от Кариана бе спънат пред наказателното поле и главен съдия отсъди фаул в тяхна полза.

Новопривлеченият Петър Златинов бе точен и резултата стана 2:1. В 70-та минута Александър Димитров от Кариана бе спънат в наказателното поле и Петър Златинов бе точен от бялата точка за 3:1. Минута по-късно Златинов навърза двама от защитата на Септември и накрая бе спънат от вратаря. Гл.съдия отсъди нова дузпа и отново точен от бялата точка бе Петър Златинов.

След мача наставникът на отбора победител Георги Владимиров изрази задоволство от играта на футболистите , на които бе гласувал доверие в този мач и сподели че се надява Петър Златинов да се разбере с президента на клуба и дай Боже да остане за в бъдеще в отбора. Следващият контролен мач на Кариана ще бъде в събота в Сандански срещу местния Вихрен