Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 0:1

Майнц 05 остана капо в Бавария (видео)

Новакът Инголщат 04 започна втория полусезон в Германия по същия начин, в който стартира и първия - с победа с 1:0 над Майнц 05. Този път баварците се наложиха у дома след гол на Моритц Хартман от дузпа през първото полувреме. Той беше точен в 41-ата минута, след като съдията видя умисъл при играта с ръка на Дани Латца в наказателното поле. По-рано през първата част Хартман беше ударил и греда,

Трите точки са добре дошли за футболистите на Инголщат, които записаха серия от незадоволителни резултати през есента. Разликата с Майнц в момента е само един пункт.