Саутхамптън нанесе трета поредна загуба на Уотфорд (видео)

Саутхамптън записа втора победа в последните си девет шампионатни мача, след като надделя с 2:0 над Уотфорд на "Сейнт Мери". "Светците" изиграха много силен мач срещу намиращия се в добра форма тим на Кике Санчес Флорес. Шейн Лонг откри резултата в 17-ата минута, когато засече с глава перфектно центриране на Мат Таргет. Душан Тадич удвои с удар отблизо в 73-ата минута - само две минути след появяването си на терена. Много силен мач направи и Садио Мане, въпреки че не отбеляза гол в двете добри ситуации, които се отриха пред него.

Двамата лидери на Уотфорд Одион Игало и Трой Дийни, които общо имат 20 гола от началото на сезона, отправиха само по един удар за 90 минути, като нито един от тях не бе в очертания на вратата.

Саутхамптън е на 12-а позиция с 27 точки. Уотфорд е десети - с две повече.