Домо не помогна на Левадиакос в сблъсъка с Олимпиакос (видео)

Нападателят на Левадиакос Валери Домовчийски не успя да помогне на своя тим в гостуването на шампиона Олимпиакос от 17-ия кръг в Суперлигата на Гърция. Българинът започна мача като титуляр и остана на терена 70 минути, а отборът му загуби с 1:3.

Тимът от Атина откри резултата в 16-ата минута чрез Браун Идейе. След това Фелипе Пардо удвои преднината на своя тим, а в 56-ата минута Алехандро Домингес направи резултата класически - 3:0. В самия край на мача гостите се добраха до почетно попадение дело на Бен Набуан.

С този успех Олимпиакос продължава невероятната си серия от 17 поредни победи от началото на сезона и се откъсна на върха в класирането с 51 точки, като има 18 повече от преследвача АЕК (Атина). Левадиакос пък остава на 7-ото място с 22 точки.