Националите отпаднаха без спечелена точка на турнира в Русия

Юношеският национален отбор на България до 17 години записа трета поредна загуба от три мача в група "С" на турнира "Валентин Гранаткин". Днес те отстъпиха от Латвия с 0:1 и по по този начин ще се борят за местата между 9-то и 12-то място. Единственото попадение дойде в 14-ата минута, когато Робертас Улдрикис реализира от бялата точка. В 90-ата минута младите "лъвове" изпуснаха дузпа.

България завърши групата на последно място без нито една спечелена точка и със само един отбелязан гол. Латвия е лидер с 5 пункта.

Преди поражението от латвийците, тимът на Викторио Павлов отстъпи от Словения с 1:4 в първия мач и с 0:2 от Азербайджан.