Хидинк се ентусиазира за шансовете за топ 4

Временният мениджър на Челси Гуус Хидинк вярва, че шампионите все още имат шанс да завършат в топ 4. Лондончани изостават на 13 точки от Тотнъм, който в момента заема четвъртото място, а до края на сезона остават 18 мача. Вчера Челси се представи много силно и победи с 3:0 Кристъл Палас като гост, което вдъхна увереност на холандеца. Това бе и четвърти пореден мач без загуба за Челси в първенството, което е най-дългата подобна серия на отбора на от началото на сезона.

"Трудно е, защото това първенство стана много силно и всеки може да победи всеки. Има обаче достатъчно мачове и е възможно да завършим в топ 4. Трябва да се завърнем към шампионското мислене", заяви Хиндинк.