Отивам в Мадрид, признал Куртоа

Отивам в Мадрид, признал Куртоа

Вратарят на Челси Тибо Куртоа е твърдо решен да премине в Реал Мадрид. Не е тайна, че кралският клуб от дълго време се опитва да привлече белгиеца, а според "Marca" самият той е разкрил пред съотборниците си в Челси, че през лятото ще подпише с мадридския колос.

По-рано в испанските медии се появи информация, че Реал вече води преговори за Куртоа, който има договор със "сините" от Лондон до 2019 година. Със сигурност обаче Роман Абрамович ще иска много сериозна сума за един от най-добрите вратари в света.

През настоящия сезон 24-годишният Куртоа има 17 мача във всички турнири за Челси, като е допуснал 11 гола и 10 пъти е опазвал мрежата си суха. Любопитното е, че той прекара три сезона под наем в Атлетико Мадрид и дори стана шампион с "дюшекчиите", но това няма да му попречи да облече екипа на Реал.

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.

Още от Футбол свят

Виж всички