100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4 /почивка/

Съдията стана за смях, след като не изгони Рамос (видео)

Замбийският арбитър Джани Сиказве търпи сериозни подигравки в социалните медии след решението си да не покаже червен картон на Серхио Рамос в днешния финал на Световното клубно първенство между Реал Мадрид и Кашима Антлърс. Капитанът на "белите" спря с нарушение опасна контраатака на японци в 90-ата минута при резултат 2:2.

Африканският рефер посегна към джобчето, но след това се досети, че Рамос вече има един жълт картон. Съдията се почуди известно време, но реши да пощади защитника, облагодетелствайки испанския колос. Вижте видеото от положението.