Рангелов вкара, но Коняспор не успя да победи

Нападателят Димитър Рангелов вкара гол при равенството 1:1 на Коняспор като гост срещу Карабюкспор в среща от 15-ия кръг на турското първенство. Българският национал се разписа в 14-ата минута след асистенция на Риад Баич. Това е втори гол за Рангелов през сезона. Абду Траоре изравни в 33-ата минута, а Димитър Рангелов получи жълт картон минута преди края на първата част. Българският нападател започна като титуляр и беше заменен в 74-ата минута от босненеца Дени Милошевич. След това равенство Коняспор се намира на петото място в класирането с актив от 24 точки.