100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:0

Съндърланд отлепи от дъното (видео)

Феновете на Съндърланд ще гледат малко по-оптимистично по празниците, след като отборът им се отлепи от дъното на класирането. Това се случи след домакинска победа с 1:0 над Уотфорд. Патрик ван Аанхолт отбеляза единствения гол в срещата в началото на второто полувреме.

Гостите имаха предимство в голяма част от срещата и стигнаха до достатъчно голови положения, за да стигнат поне до точката, но така и не успя да реализира. Трой Дийни имаше отлична възможност да изравни, но ударът му с глава мина встрани от целта. Янмаат и Игало също пробваха изстрели, но те бяха спасени от вратаря Джордан Пикфорд, който изигра поредния си великолепен мач. За Уотфорд това е четвърта загуба в последните пет мача.