Страхил Попов и Божиков разгромени за Купата на Турция (видео)

Отборът на Касъмпаша понесе тежко поражение в турнира за Купата на Турция. В двубой от група "Б" на надпреварата истанбулският тим беше разгромен с 1:6 от Ризеспор. Васил Божиков започна като титуляр за Касъмпаша и игра цял мач, а Страхил Попов се появи на терена в 60-ата минута.

Гостите вкараха два гола до почивката, а след час игра вече водеха с 4:0. Последваха автогол на Ферхат Кираз и попадение на Робин Ялчън, преди Бенгали Койта да се разпише за Касъмпаша в 85-ата минута.

Отборът на двамата българи е втори в групата с 3 точки от два мача, а Ризеспор е начело с 6 точки.

КАСЪМПАША - РИЗЕСПОР 1:6