Рангелов титуляр при победа на Коняспор (видео)

Отборът на Коняспор продължава със силното си представяне в турското първенство. Днес тимът на Димитър Рангелов победи с 1:0 гостуващия Кайзериспор и излезе на 6-о място в класирането. Българският нападател беше титуляр и остана на терена до 60-ата минута, когато отстъпи мястото си на Йоан Ора.

Единствения гол в двубоя вкара Али Джамаджи в 44-ата минута. Домакините имаха и други положения, но направиха няколко много сериозни пропуска след почивката.

Загубата остави Кайзериспор на предпоследното 17-о място с актив от 9 точки. Начело в Турция са Истанбул ББ и Бешикташ с по 32 точки.

КОНЯСПОР - КАЙЗЕРИСПОР 1:0
1:0 А. Джамдали (44)