Поредна издънка за Ботев (Враца) във Втора лига

Oтборите на Ботев (Враца) и Несебър завършиха при резултат 2:2 в първа среща от 16-ия кръг на Втора лига, като морският тим се добра до равенството в последните десет минути. Врачани са шести пореден кръг без успех, а Несебър има само една победа в последните седем кръга.

Ботев откри в 26-ата минута чрез Венцислав Иванов. В 47-ата минута Нуретин Пюскюлю от състава на гостите разтресе напречната греда, засичайки с глава центриране от корнер.

Домакините удвоиха в 51-ата минута, точен бе Мартин Димов. В 73-ата минута Ивайло Яначков пострада след сблъсък с Иван Цачев и бе откаран с линейка в болницата. Несебър намали в 81-ата минута с гол на Галин Димов с глава. В 90-ата минута резервата Ерай Карадайъ изравни за 2:2.

В класирането врачани заемат 9-ото място с 19 точки. Несебър се нарежда на 7-ото с 24 точки.