Юношите на ЦСКА-София удариха Левски (видео)

ЦСКА-София U17 с 2:0 Левски U17 в Елитната юношеска група. Момчетата на Христо Марашлиев започнаха ударно срещата и още в първата минута Борислав Будинов имаше прекрасна възможност за гол. В следващите минути играта се накъса и головите положения бяха рядкост. Все пак в средата на полувремето пред ЦСКА-София се откри нова възможност след изпълнение на ъглов удар. 10 минути по-късно Валентин Антов също отправи опасен удар към вратата на гостите. Така първото полувреме завърши при нулево реми.

След почивката ЦСКА-София U17 наложи траен превес и създаде серия от опасности. В 46 минута отново Антов отправи опасен удар, а четири минути по-късно натискът на червените даде резултат. След изпъление на пряк свободен удар Будинов се оказа най-съобразителен в наказателното поле и от малкото наказателно поле откри резултата. Само минута по-късно Чуканов също застраши сериозно вратата на гостите. Възможности се откриха още пред Антов и Радослав Илиев. Последният покачи на 2:0 в 75-ата минута, когато навлезе в наказателното поле, а ударът му, макар и отклонен от вратаря, влезе в мрежата. До края на мача повече опасности нямаше и така ЦСКА-София се поздрави с победа.