Депай вярва, че головете му за Холандия ще доведат до възраждане на кариерата му в Юнайтед

Мемфис Депай се надява, че двата му гола за Холандия при успеха над Люксембург с 3:1 ще бъдат катализатор да съживи кариерата си в Манчестър Юнайтед. 22-годишният нападател влезе като смяна в мача с Великото херцогство при резултат 1:1. Първото му попадение в 58-ата минута за 2:1 беше отбелязано от близко разстояние с глава след подаване на съотборника му в Юнайтед Дейли Блинд. Второто попадение дойде 6 минути преди края, директно от фаул над стената на домакините.
"Наистина съм щастлив, че успях да вкарам. Доволен съм, че все още мога да бележа голове от свободен удар. Знам, че това го има някъде в мене и съм радостен.

Представянето на Мемфис Депай не е изненада за треньора Дани Блинд, който добави, че доверието към футболиста остава въпреки малкото игрово време, което получава във Висшата лига. Депай има едва 20 минути в Лигата, всичките като късна смяна, а единственото му започване като титуляр е в мач за купата на Лигата.

Ще се боря до последно за мястото си в състава на Манчестър Юнайтед и вярвам, че ще успея да си взема титулярната фланелка, добавя футболистът.