Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Интер би швейцарци в дебюта на Пиоли

Интер спечели първия си мач под ръководството на новия треньор Стефано Пиоли. "Нерадзурите" победиха в контрола швейцарския втородивизионен Киасо с 3:1. Пиоли заложи на схемата 4-2-3-1, а сред титулярите попаднаха Габигол и Жофри Кондогбия.

Интер поведе в 17-ата минута с гол от дузпа на Мауро Икарди. Наказателният удар бе спечелен от младока Алекс Бакайоко. Киасо изненадващо изравни с попадение на Сусняр, но не след дълго Сена Мианг върна аванса на "синьо-черните". След почивката се разписа и Джонатан Биабиани.
Пиоли не можеше да разчита на много от футболистите си, които са ангажирани с националните си отбори. Официалният дебют на наставника, който замени уволнения Франк де Бур, ще е в дербито с Милан следващата седмица.

Съставът на Интер: Ханданович; Д'Амброзио, Андероли, Мианг, Сантон; Мело, Кондогбия; Биабиани, Габигол, Бакайоко; Икарди