Меле на Царско село - ЦСКА-София, откараха вратаря на "червените" в "Пирогов" (видео)

Отборът на ЦСКА-София победи с 1:0 Царско село в проверка, играна в спортния комплекс на Стойне Манолов. Единственият гол в срещата падна след точно изпълнение на Рубен Пинто в 20-ата минута. Португалският халф, който все още няма попадение в Първа лига, направи безпомощен вратаря на домакините с изстрел от 25 метра.

Импровизираната контрола обаче ще се запомни с друг момент. В 30-ата минута бранител на Царско село се сблъска с вратаря на ЦСКА-София Анатоли Господинов, който "излезе" от неприятната ситуация със сцепена устна. На игрището настана меле, но с помощта на хората от резервните скамейки не се стигна до по-грозни сцени. Господинов веднага бе откаран от Кирил Динков в "Пирогов".

Срещата продължи 45 минути, като двете страни се бяха разбрали за това предварително. В по-късен мач играчите на Едуард Йорданеску ще срещнат Хоризонт (Турново) от БЮРМ, като той също ще бъде с продължителност 45 минути. В съботния следобед на трибуните бяха изпълнителният директор на "червените" Пламен Марков, Стойчо Стоилов и синът на Гриша Ганчев - Данаил.