Balkan Grand Prix 6 - Състезание по културизъм

Меси бушувал и на почивката в Манчестър

Лионел Меси не е сдържал нервите си още на полувремето на двубоя на Барселона срещу Манчестър Сити в Шампионската лига във вторник, разкрива "Mirror". Досега се знаеше, че нападателят се е сдърпал с представител на домакините след последния съдийски сигнал, но напрежението си е казало думата и преди това.

Докато са били в тунела по пътя към съблекалните след първото полувреме, Меси е потърсил сметка на рефера Виктор Касай за неотсъдена дузпа за нарушение срещу него. По това време резултатът беше 1:1, като Лео беше вкарал попадението за каталунците.

През втората част обаче "гражданите" забиха още два гола и спечелиха с 3:1. След мача Меси пак е бил в центъра на разправия в тунела. Първоначално се смяташе, че негов опонент е бил Фернандиньо, но самият халф на Сити отрече това. Според La Sexta аржентинецът е разменил остри реплики с асистента на Джосеп Гуардиола Микел Артета. "Какво чакаш? Отивай си в съблекалнята, глупако", извикал испанецът, на което Меси отговорил с "Тъпако, не се крий, покажи се".

Интересно е дали съдията Касай е отразил всичко това в доклада си.