Хебър и Лудогорец излизат в протоколен реванш от полуфиналите за Купата в Пазарджик - на живо със съставите

Хауърд и Хоукс подчиниха Кингс

Атланта спечели у дома срещу Сакраменто със 106:95 и така постигнаха три победи в първите си три двубоя за първи път от пет сезона насам. Цялата стартова петица на “ястребите” вкара поне по 10 точки, като най-резултатен бе Дуайт Хауърд с 18, въпреки че напомни за една от големите си слабости - стрелбата от наказателната линия.

Звездното лятно попълнение на Хоукс игра 30 минути и овладя 11 отскочили топки, направи 1 асистенция и блокира 4 стрелби, с което остави на заден план дванадесетте си пропуска от линията - 8/20. За сравнение с Хауърд останалата част от съотборниците му се комбинира за едва шест пропуска оттам.

Денис Шрьодер и Кайл Корвър нанизаха по 17 точки, а Пол Милсап бе съвсем близо до “трипъл-дабъл” - 13 точки, 14 борби, 8 асистенции, 3 отнети топки и 1 чадър.

Руди Гей вкара 22 за “кралете”, които имат 2 победи и 2 загуби до момента, докато ДеМаркъс Казънс овладя 12 борби и реализира 14 точки, измествайки Крис Уебър от лидерската позиция по най-много мачове с “дабъл-дабъл” за Сакраменто. Мат Барнс пак игра добре и завърши с 14 точки, 5 борби и 3 асистенции.