Голово шоу на стадион "Ивайло", без победител в дербито

Отборът на Етър (Велико Търново) не успя да победи дубъла на ЦСКА-София в мач от 11-ия кръг на Втора професионална лига. Играчите на Георги Василев завършиха 2:2 срещу "червените" на стадион "Ивайло" във Велико Търново.

Футболистите на Стамен Белчев изпуснаха аванс от две попадения и логично бяха наказани. ЦСКА-София 2 остава на четвърто място с актив от 21 точки, а "виолетовите" са лидери в класирането със само една точка повече.

Срещата започна отлично за "червените" и още в 14-ата минута юношата на Левски Симеон Иванов си отбеляза автогол. В 25-ата минута Александър Василев направи резултата 2:0, но малко по-късно Цветомир Тодоров намали. В 78-ата минута резервата Иван Петков засече центриране на Петър Димитров и оформи крайния резултат в двубоя.