Джамбазки: Раздадохме се, доволен съм

Треньорът на Монтана Атанас Джамбазки остана доволен след загубата с 0:2 от ЦСКА-София в Ловеч. Тимът му удържа 0:0 до 54-ата минута, когато Милчо Ангелов откри с първия от двата си гола в мача.

"Момчетата се постараха. Поздравявам отбора за себераздаването и спазването на тактическите указания. Ако не ни бяха вкарали толкова рано във второто полувреме, можеше и да удържим равенството. Но на този етап това са ни възможностите. Ясно е обаче, че ще трябва да се направят промени след Нова година. Продължаваме да работим и се надяваме да заиграем още по-добре.

Пак казвам - доволен от играта срещу тази силна селекция на ЦСКА. Имаме проблем с реализирането. Доволен съм от новото френско попълнение Бамба. Малко ни е нарушена комуникацията все още, но той се старае. За Купата срещу Лудогорец ще пусна момчета, които по-малко са играли, за да натрупат игрова практика", каза Джамбазки след мача.