Румениге: Това не беше Байерн, така не може

Председателят на Борда на директорите на Байерн (Мюнхен) Карл-Хайнц Румениге е разочарован от показаното от отбора по време на вчерашното гостуване на Айнтрахт (Франкфурт) в Бундеслигата. Мачът завърши 2:2, като шампионите допуснаха изравняване в минутите, в които бяха с човек повече.

"Това през първото полувреме не беше Байерн. Не може да се играе по този начин, това е напълно неприемливо. Трябва да излизаш на терена с различна нагласа", коментира Румениге.

В същия тон след двубоя се изказа и наставникът Карло Анчелоти.

Във Франкфурт баварците наистина не приличаха на себе си, след като позволиха на съперника на отправи 13 удара към вратата на Мануел Нойер и завършиха с по-малко спечелени единоборства - 49.7% срещу 50.3%.

Това беше трети пореден мач на мюнхенци без победа. В сряда те приемат ПСВ (Айндховен) в среща от Шампионската лига.