БФ Волейбол официално представя Джанлоренцо Бленджини като национален селекционер

Звезда на Локо ГО носи победа на Мартиника

Футболистът на Локомотив Горна Оряховице Матиас Курьор донесе победата като гост с 2:1 за своята Мартиника в мача от турнира за Купата на Карибските нации срещу Доминиканската република.

Бившият играч на Черно море вкара решителното попадение за трите точки дълбоко в добавеното време - в 95-ата минута.

Ланжил откри за Мартиника в 13-ата минута, но домакините изравниха чрез Беърд в 81-ата.

Останалият с 10 души тим на Мартиинка все пак успя да грабне трите точки, благодарение на гола на играещия в българското първенство Курьор.