Де Бур: Равенството щеше да бъде по-справедлив резултат

Старши треньорът на Интер Франк Де Бур смята, че воденият от него отбор е заслужавал равенството при гостуването на Рома в седмия кръг на италианското футболно първенство. Както е известно, "черно-сините" загубиха с 1:2 в столицата и паднаха на деветото място с актив от 11 точки, на 7 точки зад лидера Ювентус.

"Загубихме мача през първото полувреме, когато Рома сериозно ни застраши. Твърде лесно губехме топката, а скоростта на Салах и нашите грешки позволиха на съперника да ни създаде много проблеми. Но след почивката ние напълно контролирахме събитията на терена. Равенството щеше да бъде по-закономерен резултат", коментира Де Бур.

Един Джеко откри за столичани още в петата минута, а Евер Банега изравни в 72-ата минута, но пет минути по-късно Костас Манолас с глава донесе успеха на Рома, който се изкачи на третото място в подреждането с актив от 13 точки.