Виляреал не успя да превземе Букурещ (видео)

Отборът на Виляреал не успя да запише победа във втория си мач в Група "L" на Лига Европа. Испанският тим завърши 1:1 със Стяуа в Букурещ. Колумбийският нападател Рафаел Сантос Боре изведе Виляреал напред с гол още в 9-ата минута, но в 20-ата Съли Муниру изравни. До края на мача нови попадения не бяха реализирани и двубоят приключи без победител.

В другата среща, която се изигра тази вечер в тази група, Цюрих надви Османлъспор с 2:1 като домкин. Марко Шьонбехлер (45+1) и Дженгиз Кавушевич (80) бяха точни за швейцарците, докато за турския тим се разписа в противниковата врата Адам Маер (73). В 26-ата минута авторът на първия гол в мача Шьонбехлер пропусна дузпа.

Виляреал е първи в класирането в групата с 4 точки, Цюрих и Османлъспор са с по 3, а Стяуа е с 1 точка.

СТЯУА - ВИЛЯРЕАЛ 1:1