Фулъм изхвърча за Купата на лигата

Отборът на Фулъм изхвърча от турнира за Купата на лигата в Англия, след като загуби у дома с 1:2 от Бристол Сити. Драмата за домакините настъпи в последната минута на редовното време, когато Тами Ейбръхам отбеляза победното попадение. Преди това резултатът за Фулъм откри Лукас Пиазон в 14-ата минута, а в самия край на полувремето Аарон Уилбрахам изравни.

Късен гол реши и изхода на двубоя между Стоук Сити и Хъл Сити. След като си размениха по едно попадение чрез Арнаутович за Стоук в 24-ата минута и Мейсън за Хъл в 45-ата, двата тима изиграха зрелищно второ полувреме, в което атаките следваха една след друга. Едва в добавеното време късметът кацна на рамото на гостите, които чрез Хенриксен успяха да изтръгнат победата и да се класират напред.

Воденият от френския треньор Клод Пюел тим на Саутхамптън не срещна трудности срещу Кристъл Палас и изхвърли лондонския тим след 2:0.