Норич елиминира Евертън с прекрасни голове (видео)

Вторият в класирането на Чемпиъншип - Норич, срази втория в подреждането във Висшата лига Евертън с 2:0 в мач от третия кръг на турнира за Купата на Лигата на Англия. "Канарчетата" превзеха "Гудисън Парк" с голове на Стивън Нейсмит (41) и Джош Мърфи (74) и елиминираха "карамелите" от надпреварата.

И двете попадения бяха много красиви. Бившият играч на ливърпулци Нейсмит изведе Норич напред в края на първата част, след като майсторски прехвърли Маартен Стекеленбург след великолепна атака на гостите. Четвърт час преди края пък Мърфи с фантастичен изстрел току пред дъгата на наказателното поле не остави шансове на Стекеленбург и затвърди победата на Норич.

ЕВЕРТЪН - НОРИЧ 0:2
0:1 Нейсмит (41)
0:2 Мърфи (74)