Пловдив стана арена на детски тенис турнир

При отлична организация и слънчево време се проведе поредният турнир от програмата "ТЕНИС 10" на "оранжев корт" на кортовете на ТК "Академик 83" (Пловдив). В състезанието взеха участие 25 деца, от които 20 момчета и 5 момичета от Стара Загора, Габрово, Димитровград, София, Хасково, Смолян и Пловдив.

Шампион при момчетата стана Иван Шарков (ТК Актив Спорт), следван от Симеон Кръстев (ТК Албена), Александър Макелрой (Стара Загора) и Мартин Бонев (ТК Димитровгард). При момичетата първото място зае Валерия Гърневска (ТК Габрово), а призови места заеха още Мериан Вартанян (ТК Албена), Вероника Симеонова (ТК Актив Спорт) и Александра Рангелова (ТК Локо 98).

В утешителния турнир победители станаха Ивайло Кръстев (ТК Албена) и Василена Червенкова (ТК Локомотив).