Литекс размаза Партизан

В изтеглен мач от 6-ия кръг на Северозападната Трета лига ловешкия Литекс разби гостуващия му Партизан Червен бряг с 9:0. Мачът се игра на една врата, а резултатът можеше да е и двойно по-голям. Наставникът на домакините Живко Желев заложи на футболисти, които по-рядко играха досега в първенството. Тон за голеадата даде Йоан Петков с попадението си в 11-ата минута. След още толкова време Иван Филипов удвои. В 25-ата пък Йоан Петков се разписа за втори път.

Само за секунди в края на полувремето паследователно вкараха Кристиян Петков и Руслан Иванов. След почивката ловешкият тим намали темпото. В 65-ата минута обаче Константин Генков покачи на 6:0. След няколко минути Руслан Иванов за втори път записа името си сред голмайсторите. Накрая Любомир Блажев си вкара автогол. Десислав Русев пък оформи крайното 9:0.

Литекс: Васил Тодоров – Виктор Мицаков, Иван Филипов, Иван Иванов /46-Илиян Митрев/, Мариян Симеонов, Йоан Петков, Руслан Иванов, Дилян Димитров /46-Денил Селимински/, Константин Генков, Кристиян Петков /46-Десислав Русев/, Ангел Здравчев.
Старши треньор – Живко Желев

Партизан: Красимир Иванов – Върбан Христов, Георги Великов, Момчил Стоянов, Любомир Блажев, Хрисимир Николов, Джанко Танев, Венцислав Сълев, Кристиян Аначков /80-Христо Димов/, Радослав Цоков /75-Габриел Лесичерски/, Иван Стойчев /46-Петър Гунчев/.